Hokejski klub Olimpija je v petek, 26. 4. 2024, med parnimi lokomotivami predstavil prelomne spremembe v klubu in cilje v razvoju hokeja v Ljubljani. Predsednik kluba Miha Butara je izpostavil prenovljeno celostno grafično podobo in novo ime kluba, poseben poudarek je namenil strateškim ciljem razvoja kluba v prihodnje, kjer je poseben pečat dodal nov strateški partner kluba, kanadski poslovnež Alexandre Lefebvre. Direktor kluba Anže Ulčar predstavil spremembe nove sezone in igralsko zasedbo. Kapetan HK Olimpija Ljubljana Žiga Pavlin pa je poudaril želje in cilje igralske zasedbe v novi sezoni. Več si lahko preberete na prenovljeni spletni strani Hokejskega kluba Olimpija – Nov velik korak kluba in razvoja hokeja v Ljubljani.

Foto utrinki dogodka Hokejskega kluba Olimpija med parnimi lokomotivami

Dogodek Hokejskega kluba Olimpija. Foto: Železniški muzej Slovenskih železnic
Ambient Železniškega muzeja omogoča nepozabne dogodke. Foto: Železniški muzej Slovenskih železnic
Dimni efekti so pričarali parno nostalgijo in omogočili nepozabno predstavitev nove podobe športnih oblačil hokejistov. Foto: Železniški muzej Slovenskih železnic